Dekolte bölgeniz için güzellik ipuçları

Dekolte bölgeniz için güzellik ipuçları
Genel 18 Ocak 2016 769 defa okundu 0 yorum
esnekreklam

Bu yazımızda sizlere rujlukadin.com ‘un değerli okuyucuları ile paylaştığı Dekolte bölgeniz için güzellik ipuçlarını bulacaksınız.

Öncelikle cildinizi hazırlamakla işe başlayın. Doğru ürünler kullanarak dekolte bölgenize peeling yapın. Peeling işlemi için seçeceğiniz ürünün kimyasallardan uzak yumuşak maddeler içeren edenler arasından seçin.

Uzmanlar boyun, göğüs ve dekolte bölgesinin çok hassas olduğunu ona göre kullanılan ürünlere çok dikkat edilmesi gerektiğini önemli vurgular.
Hassas olan dekolte bölgesinde zaman zaman kızarıklıklar görebilirsiniz. Böyle anlarda panik yapmayın. Aleo vera bitkisi tam da bu gibi durumlar içindir …

Aleo veranın içinden çıkan sıvıyı kızarık olan bölgenize sürün. Bitkinin içinde bulunan yararlı maddeler sayesinde kızarık noktalarınızın geçeceğini göreceksiniz. Eğer bitki halinde bulamıyorsanız aleo vera içeren köklü yatıştırıcı bir losyon da işinizi görür.
Cildinizi beslemek için çok fazla vücut yağı ve vücut losyonu kullanmanıza gerek yok. Doğru olanları tercih etmeniz yeter …

Cildinizi esnek tutmak için shea yağı, hindistan cevizi yağı ve badem yağı gibi doğal yağlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Bu doğal yağlar sayesinde hoş kokular da vücudunuza işler ve parfüm sıkmanın bile gerek kalmaz.
Göğüslerinize mucizevi bir şekil verilmesi için Kim Kardashianın gibi bir makyaj sanatçısından yardım almanıza gerek yok! Göğüs şekillendirmenin oldukça pratik ve basit olduğunu unutmayın …

Koyu renk bir bronzlaştırıcıyı göğüslerinizin arasından boyun bölgenize doğru ‘Y’ harfi oluşturacak şekilde çekin.Bu taktik sayesinde göğüslerinizin şekli harika duracak …

Dekolte bölgenize seksi vurgulayıcı parlaklıklar ekleyin. Kullanacağınız allığı omuz ve köprücük kemiklerinizin üzerine sürün.

En ünlü makyaj sanatçıları bu tür seksi dalgalanmalar için göğüslerinizin ortasına da parlaklık katmayı unutmamanız gerektiğini söylüyor.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Araç çubuğuna atla