Erkeklerde G Noktası !

Erkeklerde G Noktası !
Cinsellik 28 Aralık 2015 2592 defa okundu 0 yorum
esnekreklam

gv_12151376615196358b493fb (470 x 150)
Erkeklerde G Noktası

Partnerinizi yatakta mutlu edebilmek, akıldan çıkmayacak sevişmeler yaşamak istiyorsanız, partnerinize daha çok zevk verebileceğiniz yollar arayabilirsiniz! Bur durumda ise ilk olarak erkeklerde var olan G noktasına ince dokunuşlar yapabilirsiniz.

Cinsel birleşmeye hazır olan erkekler ön sevişme esnasında biz kadınların yaptığı ateşli dokunuş ve öpücükleri sayesinde erkeklerin hareketlenme ve heyecanlarında artış olur.

Erkeklerde G Noktası Nerededir ?

Nasıl ki biz kadınlarda G noktası varsa ve bu G noktası orgazmımızı kolaylaştırıyorsa, erkeklerde de zevk noktası mevcut. Ancak erkeklerdeki G noktası farklı bir konumda. Erkeklerin G noktasını bulabilmek için ön sevişme esnasında başlıca G noktası olan ve ‘frenulum’ olarak adlandırılan penisin altındaki bölgeye dokunmak gerekir. Sinir uçlarının yoğunca bulunduğu frenulum, penisin hemen altındaki hassas bölgede bulunmaktadır ve dokunuşlarda erkeklere kendinden geçmelerini sağlayan bir his yaratabilir. Erkeklerin zevkten deliye dönmelerine sebep olan frenulum dokunuşlarından çok hoşlanırlar, kalp ritimlerinde ve nefeslerinde hızlanma görülür.


Hassas Bölgesine Yoğunlaşın

Erkeklerin penis bölgesinin başı erojen ve çok hassastır. Uyarılmaların daha yüksek olduğu ikinci safhada penisin mevcut sertliğini daha uzun süre sağlayabilmesi için için ikinci G noktası olan ve ‘ perine’ olarak adlandırılan yumurtalıklar ile makat arasında bulunan deri ise ikinci odak noktası konumunda olmalıdır. ‘Kışkırtıcı seks noktası’ olarak bilinen perine ye uygulanacak olan sert ve hafif dokunuşlar erkeklerin daha çok zevk almalarına, penis sertlik süresinin artmasına ve boşalma işleminin daha kolay gerçekleştirilmesine yol açar.

Rujlukadın

Bazı erkekler prostat noktasından hoşlanır

Son olarak ise erkeklerde makata bir başparmağı kadar uzakta bulunan noktası olan ve üçüncü sıradaki G noktası olarak bildiğimiz ‘ prostat noktası’ çok etkili bir uyarıcıdır. Erkeğin prostat noktası uyarıldığında seks süresini uzatma ve boşalma kontrolü sağlaması yapılarak seks hayatlarında daha doyurucu bir haz elde edilebilir. Prostat noktasına en kolay yoldan ulaşabilmek amacıyla erkekleri sırtüstü yatırarak bacaklarını karın bölgelerine kadar çekmeleri ulaşmaya yeterli oluyor. Prostat noktasının uyarılması amacıyla yapılan prostat masajı sertleşme gibi bazı cinsel problemlerinde yardımcı olmaktadır. Bu uyarma yöntemi prostat kanserine karşı iyi gelebilir.

 

Erkeğin G Noktasına Karşı Nazik Olmalısınız

Erkeklerin G noktalarının uyarılmasının enerjilerini aktifleştirerek ruhlarını ve vücutlarını dinlendireceğini belirten CİSED Genel Sekreteri Doktor Serap Güngör; ‘’G noktalarını uyarmak yumuşak tüyler, ipek kumaşlar gibisinden birçok araç kullanılabiliyor’’. dedi

cinsellik2

Kayganlaştırıcı İşinizi Kolaylaştırır

Kadınlar erkeklerin G noktalarını keşfetme ve uyarma esnasında dikkatli olmalı ve başlar başlamaz erojen bölgeleri ziyaret etmeli, daha sonrasında G noktalarına geçiş yapmalıdırlar. Kayganlaştırıcı veya benzer işlevi sağlayabilecek kremler kullanılmalı, dairesel hareketler yaparak son derece yavaş olmalıdırlar. Çünkü G noktaları oldukça hassas bölgelerdir, kadın kendini bir an olsun kaptırıp biraz olsun sertleşmeye başlarsa eğer, bu erkeğin canını yakabilir. Bu durum erkeğin hazzını azaltabilir hatta yok edebilir.

 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Araç çubuğuna atla