Seçilmiş En Güzel 29 Kapı Önü Paspas Modelleri Rujlu Kadın- Dekorasyon

Seçilmiş En Güzel 29 Kapı Önü Paspas Modelleri Rujlu Kadın- Dekorasyon
Dekorasyon 28 Aralık 2015 2470 defa okundu 0 yorum
esnekreklam

Misafirlerinizi kapı önünde karşılayacağınız en iyi kapı önü paspas modelleri ile karşınızdayız.

Ev dekorasyonu takdir edersiniz ki evin dış kapısı ile başlayıp evin en ince noktasına kadar ilerlemiş durumda, işte size evinizin dekorasyonuna katkılar sunacak olan en iyi paspas modelleri için yazımı okumaya devam edin.

Kapı önü paspasları, misafirleri ilk karşılayan ve onları en son uğurlayan eşyalardır. Tüm evlerde aslında olması gereken ancak pek fazla önemsenmeyen kapı önü paspasları için size fikirler sunmak istedik.

Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm renk, malzeme ve yapıda bulabileceğiniz kapı önü paspas modelleri için size bir galeri hazırladık. Galeriyi gezmeden önce tanıtacağım kapı önü paspas modellerine bir göz atalım:

1) Kalp temalı kapı önü paspas modelleri

 

Sevdiklerinizi güzel bir kalple karşılamak isterseniz kalpli kapı önü paspas modelleri işinizi görebilir. Kalp sevgiyi temsil ediyor, misafirleri sevdiğinizi ispatlayabilirsiniz.

2) Rengarenk kapı paspas modeli

rengarenk-kapi-onu-paspas-modelleri

rengarenk-kapi-onu-paspas-modelleri

Kapıya gelenlere renkli kişiliğinizi göstermek isterseniz tam size göre bir kapı önü paspas modeli diyebilirim. Renkli şeyleri sevdiğim doğrudur. :)

3) Çakıl taşları ile kapı önü paspas modelleri

taslarla-yapilmis-kapi-onu-paspas-modelleri

taslarla-yapilmis-kapi-onu-paspas-modelleri

Kapı önüne el emeği göz nuru bir kapı süsü olsun derseniz, home yazılı taştan yapılmış bu güzel kapı süsü tam size göre. Taşların güzelliğine bakar mısınız, kimsenin ayağı buraya basmasın diyesim var :)

4) Paris temalı kapı önü paspas

paris-kapi-onu-paspas-modelleri

paris-kapi-onu-paspas-modelleri

Kapıya gelenleri Paris temalı kapı önü paspası ile karşılamak için güzel bir öneri. Hem dayanıklı yapısı hem de konusu itibariyle oldukça dikkat çekici bir ürün. Tavsiye edilir!

5) Home yazılı hasır kapı önü paspas

home-yazili-kapi-onu-paspas-modelleri

Hasır yapısıyla ve home yazısıyla bir de rengarenk oluşuyla benim en beğendiğim paspas modellerinden diyebilirim.

Sizler için seçtiğim diğer kapı önü paspas modelleri için galeriyi ziyaret ediniz. Çünkü çok beğeneceğinizi umduğum farklı tarzda paspaslar sizleri bekliyor.

Küçük bir hatırlatma bu güzel paspas modellerini kapınızın önüne koyacaksınız ancak paspasların çalınma ihtimalini unutmayın.

Dikkat : Sitemizde paylaşılmış olan bazı haber ve makaleler farklı sitelerden rss botları ile çekilmiştir. Telif ve yayın hakkı bulunduğunu düşündüğünüz ve kaldırılmasını istediğiniz yazılarımız için lütfen admin@rujlukadin.com adresi ile iletişime geçiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Araç çubuğuna atla