Yılbaşında Neden Kırmızı İç Çamaşırı Giyilir ?

Yılbaşında Neden Kırmızı İç Çamaşırı Giyilir ?
Aşk, Cinsellik, Genel, Yaşam 27 Aralık 2015 24933 defa okundu 8 yorum
esnekreklam

w9a0jrorYılbaşının vazgeçilmez tutkusu ve geleneği olan, Yılbaşında dışarıda da, evde de giydiğimiz kırmızı külot her sene olduğu gibi bu sene de moda.

Gelenek Haline Gelen Kırmızı İç Çamaşırının Tarihi

Amerikalı bir iç çamaşırı satıcısı olan Henry George, kadınların sutyen ve külotlarını takım halinde aldıklarında kırmızı rengi seçerken tek külot alanların çoğunlukla siyah ya da beyaz aldığı tepsi etti.

Bu sebeple de 3 yıldır satamadığı, elinde çokça sayıda bulunan kırmızı külotları yılbaşından 3 hafta önce başlayarak çalışanları ile el ele verdi ve bu kırmızı külotları çevresindekilere dağıttı. Bu külotları verirken de külotun onlara şans getireceğini söyledi.31 Aralık günü elindeki tüm kırmızı külotlar tükendi ve bu şans söylentisi bir şekilde kulaktan kulağa yayıldı ve günümüze kadar uzandı.

Kırmızı İç Çamaşırının Etkisi

Kırmızı renkli iç çamaşırlarının kadınlar üzerinde kadar göz alıcı durduğunu hepimiz biliyoruz. Erkeklerin kadının üzerindeki kırmızı renge karşı tepkisi ve kadınların da bunu bilerek en iyi şekilde kullandıkları ortada. Kırmızıya boyanmış ateşli dudaklar da buna dahil. Yılbaşında ateşli bir gece geçirmenin belki de en kolay ve püf noktası kırmızı iç çamaşırlarınızdan geçiyor. Eğer şimdiye kadar denemediyseniz bu yılbaşı partneriniz için kırmızılar içine girebilirsiniz.

Kırmızı İç Çamaşırı Şans Getirir Mi ?

Aşk ve şehveti temsil eden kırmızı renkli çamaşır giyenlerin o sene boyunca aşkta kazanacaklarına inanılıyor.Öyle ki bazıları kırmızı külot giymeyi piyango bileti ile aynı kefeye koyuyor. Saat 00.00 olmadan birkaç dakika öncesinden giyilmesi, fakat kesinlikle üzerine kot pantolon giyilmemesi gerektiğine, bunun uğursuzluk getireceğine inanılıyor Kırmızı külot giymek kesinlikle kişilerin tercihine, mizacına ve inançlarına bağlı bir şey. Kimileri şans getirdiğine inandığı için giyse de kimileri sadece eğlence amaçlı giyiyor.

 

Kırmızı don giymek gerçekten hayatımızı değiştirmiyor olsa bile, yepyeni bir yıla yeni hayal ve umutlar ile girmek harika…

noel

8 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  Esin Aralık 27, 2015 - 11:19 pm

  Bu sene bende kırmızı giyiyorum :)))

  Nalan gün Aralık 30, 2015 - 12:28 am

  Ben her sene giyiyorum ve yılbaşında farklı bir seks deneyimi oluyor bizim için. Senede bir olması ayrı bir özellik katıyor

  esssrrra Aralık 30, 2015 - 5:22 pm

  bu yılbaşı erkek arkadaşımla ilk kez birlikte olmaya karar verdik . korkuyorum ama istiyorum . acaba bende mi giysem ?

  ilayda yuncu Aralık 31, 2015 - 6:54 pm

  Erkekler bunu gerçekten seviyor

  birbaskadunya Aralık 31, 2015 - 8:19 pm

  kızlar tanga mı giyeyim yoksa düz kırmızı külot mu ?

  Sude Aralık 31, 2015 - 11:30 pm

  Und es gibt andere Abmeldung?
  garlicKr

  belkız Ocak 1, 2016 - 9:17 am

  Benim kocamda bayılıyor 😀

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Araç çubuğuna atla